بزرگترین کارخانه تولید خرما بسته بندی شده در ایران

خرما یکی از بهترین خوراکی ها می باشد که دارای انواع مختلفی است و ارزش تغذیه ای بالایی دارد. کشور ما در خاورمیانه به عنوان قطب تولید خرما شناخته می‌ شود. بزرگترین کارخانه تولید خرما بسته بندی شده در ایران فعالیت خود را از طریق فضای مجازی به اشتراک می‌ گذارد و امکان خرید اینترنتی را برای مصرف کننده ها فراهم می آورد.

بزرگترین کارخانه تولید خرما بسته بندی شده در ایران

بررسی کیفی انواع خرما موجود در بازار

بررسی کیفی انواع خرما موجود در بازار خرما دارای انواع مختلفی است، انواع خرما موجود در کشور بر اساس طعم، ظاهر و غیره متفاوت می باشد. بیش از ۱۵ نوع خرما در کشور ما رشد و پرورش می یابد که برای بازار های خارجی نیز ارسال می گردند و برای تشخیص کیفیت این خرما ها، نکات مهمی وجود دارد که در اینجا به شرح آن ها می پردازیم.

با در نظر گرفتن طعم و مزه خرما، همچنین رنگ این ماده غذایی می توان به کیفیت این خرما ها پی برد و عوامل مختلفی مانند کرم خوردگی، له شدگی، تیره شدن خرما ها و شکرک زدن باعث فساد این ماده غذایی می‌ شود. کیفیت خرما شاخصه بسیار مهمی است که منجر به فروش بیشتر محصول می‌ شود.

خرما ها برای طول عمر بیشتر باید در شرایط مطمئنی نگهداری شوند و نامرغوب بودن این خرما ها بر روی طول عمر محصول تاثیر گذار می باشد. شکرک زدن خرما با به وجود آمدن کریستال های رنگی در گوشت خرما قابل تشخیص می باشد، همچنین خرما های خشک نسبت به نوع شیره دار، دارای طول عمر بیشتری هستند. ترش شدن خرما نیز یکی از ویژگی هایی است که به کمک آن هم می‌ توان به فساد آن ها پی برد.

گرانترین نوع خرما، خرمای پیارم می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی است؛ آن ها به عنوان خرمای صادراتی شناخته می‌ شوند و برای تجارت مناسب هستند.

خرمای مضافتی نیز یکی از انواع خرما های تولید شده در کشور ما است که دارای مزه و طعم منحصر به فردی است. آن ها دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند و رطوبت بالایی دارند.

خرمای کبکاب یکی از خرما های پر استفاده می باشد که به صورت رطب مصرف می شود و وزنی حدود ۱۵ گرم دارد. پوست آن ها ضخیم بوده و برداشت این محصول در شهریور ماه صورت می گیرد.

قیمت عرضه خرما بسته بندی شده با کیفیت

قیمت عرضه خرما بسته بندی شده با کیفیت قیمت عرضه خرما بسته بندی شده با کیفیت، از طریق فضای مجازی به اطلاع مشتریان می رسد و متقاضیان به راحتی می‌ توانند با خرید اینترنتی بهترین انواع خرما ها را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

در خرید اینترنتی مصرف کننده هیچ بازه زمانی را هدر نمی دهد و می تواند کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید. خرید این خرما ها به صورت حضوری نیز امکان پذیر بوده که با صرف زمان و هزینه بیشتری همراه است و این روش از لحاظ اقتصادی مناسب نمی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما