تولید خرما پیارم جنوب در کارخانه های شیراز

خرما از جمله مقوی ترین و مغذی ترین انواع مواد غذایی به شمار می‌ آید که دارای گونه‌ های مختلفی بوده و هر کدام از آنها مشخصات منحصر به فردی را دارا می باشند. خرما پیارم جنوب یکی از بهترین و اعلاترین انواع خرما ها شناخته شده است که به واسطه داشتن طعم و مزه و بافت عالی خود بسیار پرطرفدار و پر تقاضا می باشد. تولید خرما پیارم جنوب در کارخانه های شیراز انجام می گردد و فروش مستقیم آن به واسطه این سامانه می باشد.

تولید خرما پیارم جنوب در کارخانه های شیراز

فاکتورهای موثر در افزایش کیفیت تولید خرما پیارم

فاکتورهای موثر در افزایش کیفیت تولید خرما پیارم خرما میوه ای سراسر فایده است و به دلیل وجود انواع املاح معدنی همچون آهن و پتاسیم و انواع ویتامین‌ های گروه b و سایر ویتامین‌ های c و آنتی اکسیدان ها به یک ماده غذایی مفید و پرخاصیت تبدیل شده است. استفاده مداوم و متعادل از خرما راهی طبیعی جهت تامین انواع ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن می باشد.

در میان انواع مختلف خرما که در بازار وجود دارد، نوع خرمای پیارم از جمله ارقام پرطرفدار و صادراتی محسوب می گردد. فاکتور هایی که در افزایش کیفیت خرمای پیارم موثر است، شامل موارد متعددی می شود. از جمله اولین مورد آن می توان به نحوه تولید آن و شرایط آب و هوایی و اقلیمی که نخلستان در آن واقع شده است اشاره نمود. شرایط آب و هوایی در تولید خرما های با کیفیت نقشی به سزا دارند و به همین جهت است که این نوع از خرما در مناطق خاصی از جنوب کشور تولید می گردد.

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در افزایش کیفیت تولید خرما، طریقه نگهداری و انبارداری، پس از چیده شدن و همچنین بسته بندی و فرآوری آن است. طریقه نگهداری از خرما در حفظ کیفیت و تازگی آن بسیار موثر می باشد و نوع عرضه خرما به صورت فله ای و بسته بندی از دیگر عواملی است که بر کیفیت آن می تواند تاثیر گذار باشد.

طبیعتاً عرضه خرما در بسته بندی های استاندارد و در وزن های مختلف، علاوه بر حفظ کیفیت آن، از خرما ها در برابر فشار و تغییر حالت و کاهش کیفیت محافظت به عمل می‌آورد.

بررسی میزان تولید انواع خرمای پیارم اعلا در کشور

بررسی میزان تولید انواع خرمای پیارم اعلا در کشور خرما پیارم جهرم نمونه ای اعلا از خرمای خوش خوراک می باشد که به لحاظ ویژگی های ظاهری، دارای اندازه ای درشت و کشیده بوده و بافتی گوشتی و کم رطوبت دارد به همین جهت دارای ماندگاری بالایی بوده و برای مدت طولانی قابلیت نگهداری دارد. این نوع از خرما به عنوان یکی از مهمترین ارقام صادراتی در کشور محسوب می‌گردد و میزان تولید آن به گونه‌ ای است که علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی، برای صادرات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات خرما پیارم زمینه ای مساعد را جهت ارتقاء سطح اقتصادی کشور و درآمد زایی و همچنین ایجاد زمینه های اشتغال در باغداری و بسته بندی را فراهم می کند. خرمای پیارم از جمله ارقام پر بازده می باشد و تولید آن در اغلب مناطق خرما خیز جنوب کشور به خصوص در هرمزگان انجام می گردد.

این نوع از خرما از جمله ارقام دیررس به شمار می آید و به لحاظ ویژگی های ظاهری و کیفیتی زبانزد بوده و دارای شهرت جهانی است و انواع مختلف آن دارای درجات کیفی مختلفی می شوند. بهترین نوع خرما پیارم، دارای رنگی تیره و اندازه ای درشت است و انواع دیگر آن در رنگ های روشن تر و اندازه های کوچکتر موجود می باشند. تولید سالانه خرما پیارم خوزستان، در مناطق جنوبی کشور به قدری است که تامین کننده بازار های داخلی و خارجی می باشد.

تولید عمده خرما پیارم جنوب با بهترین کیفیت

تولید عمده خرما پیارم جنوب با بهترین کیفیت تولید عمده خرمای پیارم اعلا جنوب با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در این مرکز معتبر انجام می گردد و عرضه آن از طریق این سامانه و به صورت مستقیم انجام می‌شود. به همین دلیل شما با خرید خرما از مجموعه ما، این محصول را با مناسب ترین قیمت از تولید کننده خریداری می نمایید و متحمل پرداخت هزینه های گزاف واسطه گری نخواهید شد. بنابراین فرصت را از دست ندهید و با نهایی کردن ثبت سفارش خود در سامانه، خریدی مقرون به صرفه را با عالیترین کیفیت تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما