تولید شیره خرما پاستوریزه به صورت عمده

تولید شیره خرما پاستوریزه به صورت عمده در کشور ما سالانه به مقدار زیادی تولید می‌شود و نیاز مردم کشورمان را برطرف می‌کند همچنین برای صادرات نیز میزان مورد نیاز تولید میشود .در ادامه مقاله نیز در مورد شیره خرما و خواص آن بیشتر توضیح میدهیم.

تولید عمده شیره خرما باعث کم شدن قیمت نهایی آن میشود و خریداران عمده نیز سود بیشتری میکنند تولید شیره خرما بیشتر در شهرهای خوزستان و اهواز است و اگر در این شهر ها خریداری شود قیمت مناسب‌تری دارد، برای خریداری شیره از مرکز آن به صورت اینترنتی نیز میتوان اقدام کرد که بسیار باصرفه خواهد بود و درهزینه رفت و برگشت وقت بسیار صرفه جویی میکند.

تولید شیره خرما پاستوریزه به صورت عمده

مشخصات انواع شیره خرما پیارم

مشخصات انواع شیره خرما پیارم مشخصات انواع شیره خرما پیارم را در این مقاله بخوانید، به‌طور کلی 21نوع خرما برای تهیه شیره خرما وجود دارد که یکی از بهترین و گرانترین آنها برای تهیه شیره خرما پیارم است دلیل گرانی آن نرم بودن و طبع گرم تر آن و مزه خوب آن است.خرما پیارم قند کمتری نسبت به دیگر خرما ها دارد و فیبر بالایی دارد و برای دستگاه گوارش بسیار مفید است.

شیره خرما پیارم اگر در وعده صبحانه به همراه ارده مصرف شود بسیار مفید و مقوی خواهد بود،و همچنین اگر در زمان کودکی به بچه ها بدهیم از کم خونی آنها در بزرگسالی جلوگیری میکنیم و چاق کننده بدن و صورت است همچنین باعث طراوت صورت و درخشندگی مو میشود و خواص بسیار زیاد دیگر دارد .

شیره خرما به دو صورت تهیه میشود یک شیوه آن از شیره خود خرما گرفته می‌شود و شفاف تر و کم رنگ تر است نوع دیگر که خود خرما را می‌جوشانند که غلیظ تر است و پررنگ تر که مزه شیره خرما بدون جوشاندن بسیار بهتر است.

قیمت شیره خرما پاستوریزه در سال 1400

قیمت شیره خرما پاستوریزه در سال 1400 قیمت شیره خرما پاستوریزه در سال 1400متغیر است و براساس کیفیت خرما اولیه و نوع تهیه آن قیمت گذاری میشوند همچنین قیمت خرما در قیمت نهایی شیره تهیه شده تاثیر گذار خواهد بود هرچه قیمت خرما گران تر باشد قیمت شیره ما بیشتر خواهد شد،کشور ما در زمینه تولید شیره خرما جز بهترین تولید کنندگان محصول درجه یک شیره خرما است،ودر این زمینه با دیگر کشور ها رقابت می‌کند.

شیره خرما پاستوریزه که در کارخانه تولید میشود مطمئن تر از نوع خانگی است زیرا به شیوه جدید تولید میشوند که کاملا سالم و پاستوریزه است صادرات شیره خرما نیز باعث کمک به اقتصاد کشور و ارز آوری به کشور میشود، در صادرات باید به کیفیت محصول و بسته بندی آن بسیار دقت شود تا مشتریان خارجی با یک بار مصرف دوباره خواهان محصول ما شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما