خرید خرمای ربی در زاهدان مستقیم از تولید کننده

خرما ربی محصول استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان است که از محبوبیت زیادی در بین مصرف کننده ها برخوردار می باشد و به دلیل خشک و کم رطوبت بودن به سادگی در حجم بالا در کشور عرضه شده و به فروش می رسد، یکی از بهترین راه های خرید خرمای ربی زاهدان با نرخ مقرون به صرفه این است که آن را به صورت مستقیم از تولید کننده محصول و در حجم عمده تهیه کنید تا سود ناچیزی برای آن بپردازید.

خرید خرمای ربی در زاهدان مستقیم از تولید کننده

عوامل موثر بر کیفیت خرمای ربی درجه یک

عوامل موثر بر کیفیت خرمای ربی درجه یک خرما میوه ای است که از نظر تغذیه ای از ارزش بسیار زیادی برخوردار می باشد و از این رو همواره متخصصان علم تغذیه توصیه های زیادی به مصرف آن می کنند و همین موضوع موجب محبوبیت بیشتر این میوه خوش طعم در بین مردم شده است، اما برای مشخص شدن درجه کیفی خرمای ربی باید به چند عامل مهم در مورد این محصول دقت کنید که ما در ادامه این بخش قصد بررسی آن ها داریم و از شما می خواهیم با ما همراه باشید.

  1. یکی از فاکتورهای نشان دهنده مرغوبیت خرمای مورد نظر این است که یکی از دانه های آن را در دستان خود گرفته و آن را به آرامی به داخل بفشارید، شما با این کار می توانید تازگی محصول را مورد بررسی قرار دهید چون خرمای تازه بافت نرم و لطیفی دارد ولی محصول قدیمی مانده بافت خشک و چوبی پیدا می کند.
  2. در ضمن اگر یکی از دانه های خرما را از وسط باز کرده و قسمت داخلی آن را مورد بررسی قرار دهید نیز می توانید از میزان کیفیت آن اطمینان حاصل کنید، چون بخش داخلی خرمای درجه یک و سالم کاملا سفید رنگ بوده و در داخل آن هیچ اثری از لکه های سیاه و قهوه ای یا تار عنکبوت دیده نمی شود.

صادرات خرمای ربی زاهدان با بهترین بسته بندی

صادرات خرمای ربی زاهدان با بهترین بسته بندی همه ساله صادرات خرمای ربی زاهدان به سایر کشور های دنیا در حجم زیادی صورت می گیرد و این محصول به عنوان محصولی استراتژیک برای ایران شناخته می شود چون تاثیر زیادی در رشد اقتصادی ما دارد، خرما مرغوب ربی عمدتا با بهترین بسته بندی و ظاهری مطلوب به کشور های دیگر صادر می شود تا هم بیشتر مورد پسند مصرف کننده ها قرار بگیرد و هم بر قیمت آن افزوده شود.

اگر شما هم یکی از تولید کننده های این محصول هستید و قصد ورود به بازار های تجاری را دارید باید قبل از انجام این کار هزینه ترخیص کاری کالا از گمرک را محاسبه و پرداخت نمایید و سپس برای خروج از مرز ایران اقدام کرده و به امر تجارت مبادرت ورزید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما