خرید خرمای کیلویی ارزان قیمت در مراکز استان ها

خرمای کیلویی ایرانی بسیار با کیفیت است، از آن ها برای تهیه فراورده‌های بسیار زیادی استفاده می‌شود. مرکز خرید خرما کیلویی ارزان قیمت در مراکز استانها، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا آنها را در قالب بسته‌بندی های ویژه ای به صورت فله ای در اختیار شما عزیزان قرار دهد و در مواردی به ارائه عمده محصولات می پردازد.

خرید خرمای کیلویی ارزان قیمت در مراکز استان ها

اطلاعاتی درباره انواع خرمای تولید شده در کشور

اطلاعاتی درباره انواع خرمای تولید شده در کشور خرمای تولیدی کشور ایران بسیار زیاد می باشد با ما همراه باشید تا به نمونه هایی از آن ها آشنا شوید:

  • خرمای پیارم

این نمونه خرما از گرانترین خرمای ایرانی بوده که در دسته خرماهای نیمه خشک قرار دارد، خرمای پیارم دیررس است و عمده قند موجود در آن از نوع فروکتوز می باشد. این قند به راحتی در متابولیسم بدن استفاده خواهد شد و به عنوان قند مجاز برای افراد دیابتی به حساب می آید، این نمونه خرما عموماً در استان هرمزگان تولید می‌شود.

  • خرمای مضافتی

خرمای مضافتی هم از شناخته شده ترین خرما در ایران بوده که رطوبت زیادی دارد و افراد کثیری نسبت به خرید آن ها از خود استقبال نشان می‌ دهند، رنگ این خرما مشکی متمایل به بنفش است و در دسته خرما های مرطوب قرار دارد و برای نگهداری از آن حتما باید از یخچال استفاده داشته باشید.

  • خرمای گنتار

خرمای گنتار هم از انواع خرمای تر بوده که به صورت خاک و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد.

  • خرمای استعمران

از خرمای تولید شده در کشور ایران بوده که در گروه خرماهای نیمه خشک قرار دارد، حمل و نقل آن ها بسیار آسان بوده و از آن برای صادرات استفاده می‌ شود. خرمای استعمران از قند بالایی برخوردار است و برای ورزشکاران بسیار مناسب می باشد حدود ۷۰ درصد از نخلستان‌ های استان خوزستان، از این نمونه خرما می باشد.

  • خرمای شاهانی

از جمله خرماهای تری بوده که طرفداران زیادی دارد این نمونه خرما دارای بافتی نرم و مرطوب است و برای تهیه انواع شیره خرما از آن استفاده می شود، همچنین بسیار خوش رنگ می باشد.

سفارش خرمای کیلویی از بهترین تولیدکننده

سفارش خرمای کیلویی از بهترین تولیدکننده روش های بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید به ثبت سفارش انواع خرما قرمز کیلویی خود بپردازید، یکی از آن ها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع خرما می باشد، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود؛ چرا که با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه است، در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی با کیفیت ترین خرمای خود را خریداری کنید و خریدی به صرفه داشته باشید با این وجود دست واسطه ای در کار نیست و شما مستقیماً با ارائه دهنده واقعی معامله خود را انجام خواهید داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما