سفارش خرما مضافتی خشک با ارزان ترین قیمت

خرما مضافتی خشک و یا رطب نوعی خرما است که از کیفیت بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی در ایران و خارج از کشور دارد و شما می توانید برای سفارش خرما مظافتی با کیفیت با قیمتی استثنایی به همین سایت مراجعه کرده و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید.

سفارش خرما مضافتی خشک با ارزان ترین قیمت

بررسی خصوصیات کیفی خرمای مضافتی

بررسی خصوصیات کیفی خرمای مضافتی خرمای مضافتی با کیفت دارای رنگی مشکی و یا قهوه ای تیره است و اگر این خرما را در رنگ های قرمز دیدید ممکن است کیفیت آن پایین باشید.
توجه داشته باشید که خرما در ابتدا به رنگ قرمز است و بعد از رسیدن به رنگ سیاه یا قهوه ای در می آید و اگر خرما با رنگ قرمز دیدید آن خرما کال است.

خرما مضافتی دارای شیره بسیار زیادی است و اگر خرمایی خریدید که شیره کمی داشت و یا اصلا فاقد شیره بود نشان از بی کیفیتی آن است.
شما می توانید قبل از خرید خرمایی که در پلاستیک قرار گرفته شده را از بسته کارتنی خارج کرده و زیر آن را با دقت نگاه کنید، اگر خرما با کیفیت باشد شما می توانید به راحتی شیره جمع شده در ته بسته را مشاهده کنید.

یکی از لقب های خرما مضافتی رطب است و اکثرا با این نام شناخته می شود اما رطب چیست؟
خرما ها در حالت عادی در چهار مرحله ی مختلف به صورت کامل می رسند و وقتی که میوه به مرحله چهار برسد تبدیل به خرما می شود، اما اگر خرما را در مرحله سوم رسیدگی بچینند به آن رطب می گویند.
رطب ها بر خلاف خرما ها دارای رطوبت و آب بیشتری هستند و همچنین قند کمتری نسبت به خرما دارند.

پوست رطب با کیفیت درخشان و شفاف است و اگر پوست رطب شما کدر بود نشان از کهنه بودن و بی کیفیتی آن است، کهنه بودن خرما می تواند میزان ماندگاری آن را کاهش دهد.
لازم به ذکر است که خرما مضافتی بر خلاف خرما های دیگر شرایط نگهداری متفاوتی دارد و توانایی ماندگاری در دمای معمولی نیست و حتما باید در یخچال ها نگهداری شود.

روش های تشخیص خرمای مرغوب

روش های تشخیص خرمای مرغوب روش های مختلفی برای تشخیص خرمای مرغوب وجود دارد که شما می توانید با رعایت و توجه به آن ها خرمای با کیفیت خریداری کنید.
ابتدا شما باید دقت کنید تا حد امکان خرما های باز خریداری نکنید، نداشتن بسته بندی این خرما ها موجب کاهش سطح بهداشتی خرما خواهد شد، در صورتی که شما کاملا به فروشنده آن اعتماد دارید و می دانید که نکات بهداشتی را رعایت می کند از آن خریداری کنید.

در ابتدا باید ویژگی های ظاهری خرما را بررسی کرده و از سلامت خرمایی که خریداری می کنید مطمئن شوید، یکی از مواردی که سلامت و همچنین کیفیت خرما را تحت تاثیر قرار می دهد شکرک زدن شیره خرما است.
شکرک زدن خرما نشان دهنده این است که تولید کننده خرما از انبار های خوب استفاده نکرده و نتوانسته دمای مورد نیاز برای نگهداری خرما را تامین کند.
شکرک زدن موجب فاسد شدن خرما نمی شود و صرفا فقط از عدم رعایت استاندارد های نگهداری خرما است.

مسئله بعدی که باید توجه شود ترشیدن خرما است که این امر موجب فاسد شدن خرما می شود، شما می توانید جهت تشخیص این موضوع در خرما را باز کرده و آن را بو کنید.
اگر خرما بویی مانند سرکه بدهد نشانه فاسد شدن آن است، باکتری ها و قارچ ها با حمله به خرما قند درون خرما را مصرف کرده و استیک اسید تولید می کنند که موجب ترش مزه شدن خرما می شود.

همچنین در اخرین نکته برای شکل ظاهری خرما باید درون آن را چک کنید و از عدم وجود کرم در داخل خرما مطمئن شوید، زیرا نگهداری نامناسب از خرما ها احتمال حمله و تغذیه کرم ها را در بسته بندی های خرما افزایش می دهد.

خرمای با کیفیت باید پوستی شفاف داشته و مزه شیرینی داشته باشد، علاوه بر آن گوشت آن ها نرم باشد، سفت شدن بیش از حد خرما ها نشان از کهنه بودن آن است و کوجب بی کیفیتی خرما می شود.

یکی از آسان ترین روش ها برای خرید یک خرما با کیفیت این است که تا حد امکان سعی کنید از مراکز فروش معتبر خریداری کنید.

بیشترین حجم صادرات مربوط به کدام خرما است

بیشترین حجم صادرات مربوط به کدام خرما است بیشترین حجم صادرات خرما مربوط به خرما مضافتی و پیارم درجه یک است، این خرما ها به دلیل کیفیتی که دارند مورد توجه بسیاری از کشور های جهان بوده است.
این خرما ها دارای طعم شیرین دلچسبی هشتند و شیرینی آن ها بیش از حد نیست و دل شما را نمی زند.

اگر شما نیز قصد صادرات این دو خرما را دارید از مراحل صادرات کالا به طور کامل می توان به دو مرحله صادرات مستقیم و غیر مستقیم اشاره کرد و انتخاب هر یک از آن ها به شرایط مجموعه شما بستگی خواهد داشت.
اگر مجموعه شما از بودجه مالی عالی برخوردار است شما می توانید از روش مستقیم استفاده کنید، البته که سود حاصل از صادرات مستقیم بیشتر است و از طرفی دیگر یک سری معایب نیز دارد.
از مهم ترین معایب صادرات مستقیم این است که شما باید از کشوری که قصد واردات به آن دارید مجوز بگیرید که این امر مقداری مشکل است و به مشاوره و کمک نیاز خواهید داشت.

اگر شما توانایی گرفتن مجوز را ندارید می توانید به سراغ روش غیر مستقیم بروید، در این مرحله شما می توانید با شرکت های فعال در این زمینه همکاری کنید، از فواید این مرحله این است که نیازی به اخذ مجوز نیست و تمامی این فرایند را شرکت مورد نظر تامین می کند و کار شما برای صادرات آسان تر خواهد بود.
در این روش شما توانایی ارتباط مستقیم با خریدار کالای خود را ندارید و سود حاصل از این مرحله از صادرات مستقیم کمتر است.

مرکز خرید خرما مضافتی خشک با بهترین کیفیت

مرکز خرید خرما مضافتی خشک با بهترین کیفیت مجموعه ما فروش محصولات با کیفیت و ارزان خود را به صورت اینترنتی و آنلاین راه اندازی کرده است تا بتواند در این شرایط به شما هموطنان عزیز کمک کند تا نیاز نباشد از خانه خود بیرون آمده و به صورت حضوری خریداری کنید.
برای ثبت سفارش کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا اینکه فرم تماس با ما را پر کنید تا واحد فروش با شما تماس بگیرد.

همچنین در صورتی که از انواع خرما ها اطلاعات خاصی ندارید می توانید درخواست مشاوره رایگان کنید، با این عمل کارشناسان ما آماده هستند تا به تمام سوالات تخصصی شما در زمینه خرما پاسخ دهند.
این امر سبب می شود شناخت شما از خرما ها افزایش یابد تا بتوانید بهترین خرما را خریداری کرده و مشکلی در خرید شما ایجاد نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما