صادرات خرمای استعمران خوزستان به صورت عمده ای

در حال حاضر خرما های متنوعی در کشور ایران تولید می شود که استقبال از خرید هر یک از آنها بسیار زیاد می باشد، انواع خرماهای ایرانی شامل خرمای پیارم، مضافتی، زاهدی، ربی، برحی، کبکاب و… میباشد. اما خرمای استعمران خوزستان از استقبال خرید ویژه تری برخوردار است و بازار صادرات خرمای استعمران هم بسیار خوب می باشد. در این زمینه کشورهای کثیری نسبت به خرید با کیفیت ترین آن ها از خود رغبت نشان می دهند و با فروش آن ها در نهایت به سود خوبی خواهند رسید.

صادرات خرمای استعمران خوزستان به صورت عمده ای

دریافت گواهی خرما برای صادرات

دریافت گواهی خرما برای صادرات به صورت سالانه صادرات خرما بیش از ۴۰۰ هزار تن در کشور ایران اتفاق می‌ افتد و کشور رتبه سوم در زمینه صادرات خرما را دارد، ایران از نظر سطح زیر کشت خرما در جهان مقام اول را داشته و سالیانه مقادیر زیادی از این محصول تولیدی به بازارهای کشورهای دیگر راه پیدا می نماید و سبب رونق صادرات خرما خواهد شد.

ایران با تولید انواع خرماهای مرغوب صادراتی همچون خرمای مضافتی، پیارم و… از کشورهای مهم تولید کننده خرما به حساب می آیند. اما برای صادرات این محصول نیاز به رعایت قوانین بسیار و گرفتن مجوزهای لازم است. صادرات کالا یک فرآیند پیچیده بوده که از گرفتن سفارش خارجی آغاز شده و با تحویل کالا در مقصد و تسویه پول به پایان خواهد رسید و انجام این فرایند نیاز به تجربه و دقت بسیار بالایی دارد که در صورت خطا در آن می‌ تواند خسارت‌ های زیادی را به بار آورد.

شما در ابتدای امر باید اطلاع کاملی از بازار هدف داشته باشید، اطلاع از میزان صادرات به بازار هدف و وجود رقبا در این بازار و همچنین اطلاع از قیمت خرما در بازار هدف و برنامه ریزی شما برای امر صادرات کمک بزرگی خواهد کرد، همچنین باید از نحوه بسته بندی آن آگاه باشید و محصولی متناسب با بازار هدف آماده نمایید.

در زمینه صادرات انواع خرما، باید گواهی های لازم برای این امر را دریافت نمایید. شما باید در کشور مبدا و کشور مقصد تمامی گواهی های لازم را اخذ کرده و با خیالی راحت نسبت به صادرات محصول خود اقدام نمایید.

توزیع عمده خرمای استعمران به سایر کشورها

توزیع عمده خرمای استعمران به سایر کشورها خرمای استعمران از خرماهای خوشمزه و پرطرفدار ایرانی بوده که استقبال از خرید آن بسیار زیاد می باشد، مرکز توزیع عمده خرمای استعمران سال ۱۴۰۰، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد این مرکز توزیع و خرید اینترنتی محصولات را به صورت پویا در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که با این وجود خرید برای شما به صرفه تر هم خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما