عرضه خرمای مضافتی شیره دار به صورت اینترنتی

عرضه ممکن است به صورت مستقیم و یا فروش اینترنتی با ارائه کاتالوگ خصوصیات محصول صورت بگیرد در زمینه فروش خرمای مضافتی شیره دار درجه یک دشتستان بازاریابی به صورت اینترنتی یا مستقیم صورت می گیرد و به صورت تنی یا کیلویی خرید و فروش انجام می شود. در صورت مازاد بودن خرما بیشتر از نیاز داخل تجارت با کشورهای متقاضی خرمای ایران انجام می شود. توزیع و فروش محصولات باغی از کنار باغات معمولا به صورت عمده با تریلی و کامیون صورت می گیرد ولی برای محصولی مانند خرما مضافتی که دارای شیره است در نقل و انتقال و پخش آن نکات بهداشتی و انبار داری مهم است زیرا راحت خراب و فاسد می گردد.

عرضه خرمای مضافتی شیره دار به صورت اینترنتی

تجارت خرما بهتر است یا تولید؟

تجارت خرما بهتر است یا تولید؟ تجارت و تولید هر دو خوب است باید تولیدی باشد که تجارتی صورت بگیرد زمانی که تولید بیشتر از نیاز داخل باشد جهت عدم افت قیمت محصول و عدم ضرر باغدار بازاریابی در کشورهای همسایه و خارجی انجام می گیرد و مشتری برای انها پیدا می شود. خرما یکی از محصولات باغات جنوب کشور مانند کرمان، خوزستان، طبس، بوشهر، دشتستان است که یک شیرینی طبیعی و سالم و سرشار از فیبر با خاصیت ضد سرطان محسوب می شود میوه ای با طبع گرم که دارای چندین نمونه مانند مضافتی، شاهی، رطب، خارک، جهرم است. هسته خرما برای افراد به شیرینی و دیابتی مانند یک پادزهر در برابر شیرینی عمل می کند. همچنین پودر هسته خرما بر عمر نان می افزاید و از کشت ان می توان درختچه های زینتی تولید کرد. در نتیجه هم خرما و هم هسته آن قابلیت مصرف دارد و در صورت مازاد بودن می توان تز طریق بازاریابی تجارت خوبی با سایر مناطق و کشورها راه انداخت.

توزیع خرمای مضافتی شیره دار به صورت عمده

توزیع خرمای مضافتی شیره دار به صورت عمده توزیع محصولات کشاورزی و خرید و فروش انها از کنار باغات و مزارع جهت بازار هدف به صورت عمده صورت می گیرد تریلی ها و کامیونها پر از محصولات کشاورزی شده و به بازار هدف منتقل می شوند بعضی محصولات کشاورزی مانند خرما قبل از انتقال به بازار هدف باید به صورت بهداشتی بسته بندی شوند و تا رسیدن به بازار هدف در سردخانه ها نگهداری شود. در مورد محصول خرمای مضافتی و شیره دار عدم انتقال الودگی و نگهداری در جای سرد و بسته بندی صحیح خیلی مهم است زیرا خیلی راحت ترش می کنند یا قارچهای سیاه روی ان رشد می کند و یا الوده به خاک و شن می شوند. بسته بندی مقوایی کوچک و تک دانه و متوسط و بزرگ برای همراه با بسته بندی پلاستیک برای خرمای شیره دار در نظر می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما