عرضه خرما رطب مضافتی در بم با بهترین بسته بندی

خرما رطب مضافتی بم یکی از بهترین خرما های تولید شده در ایران است. عرضه خرما مضافتی در بسته بندی های بهداشتی و با وزن های مختلف صورت می پذیرد تا مشتریان عزیز بتوانند بر حسب نیاز خود هر یک از بسته بندی ها را خریداری نمایند.

خرمای پشتکوه یکی از بهترین انواع خرمای درجه یک بم می باشد که شما مشتریان گرامی می توانید از هر منطقه ای که هستید این محصول مرغوب و باکیفیت را خریداری کنید.

عرضه خرما رطب مضافتی در بم با بهترین بسته بندی

خرما بهترین انتخاب برای صادرات

خرما بهترین انتخاب برای صادرات

کشور ایران با داشتن زمین های بسیار زیاد زیر کشت خرما و تولید بیشتر از یک میلیون تن در سال به عنوان دومین تولید کننده خرما در جهان بعد از کشور مصر شناخته شده است. صادرات خرما یکی از پردرآمد ترین فعالیت های شناخته شده در ایران به شمار می آید و به اقتصاد کشور کمک بسیار زیادی می کند. در سال های اخیر صادرکنندگان این محصول توانسته اند با بسته بندی مناسب و رعایت کردن اصول و قواعد بازاریابی این صنعت را رشد دهند و خرما را به بسیاری از کشورهای اروپایی نیز صادر کنند. خرما یکی از قدیمی ترین میوه های کشت شده در ایران می باشد و در مناطق گرم و نیمه گرمسیری رشد می کنند. به خاطر شرایط اقلیمی برخی از نقاط کشور ایران شرایط بسیاری خوبی برای کشت خرما فراهم شده است. خرمای ایران یکی از بهترین و مرغوب ترین خرماهای جهان است و نمونه آن را در هیچ جای دنیا نمی توانید پیدا کنید و طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. بسیاری از کشورها به دلیل طعم و کیفیت عالی و بی نظیر خرما ایرانی به دنبال خرید خرمای ایرانی هستند مخصوصا این که در کشورهای اروپایی به دلیل شرایط اب و هوایی کشت خرما امکان پذير نمی باشد. برای صادرات این محصول شرکت های صادر کننده ویژگی هایی باید داشته باشند از جمله:

_ داشتن همه استانداردهای وزارت بهداشت

_ داشتن تمام مجوزهای ملی و بین المللی

_ داشتن نشان حلال

_ قابلیت ارسال محصولات به میزان بسیار زیاد

_ داشتن بسته بندی مناسب با اصول و قوانین صادراتی

_ مجهز به سردخانه های مخصوص برای نگه داشتن محصولات

_ ضمانت کیفیت محصولات

_ داشتن مجوز از وزارت صنعت و معدن و تجارت

_ داشتن قابلیت وکیوم محصول

توزیع خرما رطب مضافتی بم به صورت اینترنتی

توزیع خرما رطب مضافتی بم به صورت اینترنتی خرمای مضافتی بم یکی از بهترین انواع خرما برای مصرف روزمره و یا ضيافت های شما است. شما عزیزان می توانید برای خرید این محصول بی نظیر به صورت اینترنتی اقدام به خرید نمایید.

محصولات در بهترین کیفیت و در وزن های مختلف به صورت کاملا بهداشتی و استاندارد بسته بندی شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد، اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید هم اکنون به صورت آنلاین از طريق اين سایت اقدام به خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما