فروش ویژه خرما مضافتی بم در بازار تهران

يكي از محصولاتي که از ايران به ديگر كشورهاي همسايه صادر ميشود خرما مضافتي بم است. اين خرما در شهرستان بم توليد ميشود، به همين دليل نام اين خرما رطب بم يا خرما بم نام گذاري شده است.
مراکز معتبري در سراسر کشور وجود دارند که در زمينه فروش خرما مضافتی بم مشغول به فعاليت هستند که توانستند با عرضه و فروش مستقيم دست دلالان را کوتاه کرده و در قیمت ارزان اين محصول نقش مهمي داشته باشند.

فروش ویژه خرما مضافتی بم در بازار تهران

بیشترین میزان فروش خرما در سال گذشته

بیشترین میزان فروش خرما در سال گذشته
همانطور که ميدانيد خرما یکی از ميوه هاي پر خاصيتي است که حتي در قرآن به خواص آن اشاره شده است و از قدیم الایام در رژیم غذایی ما وجود داشته است و یک از اولین درخت های که توسط انسان کاشته شده بود است.

با توجه به خواص و فواید زیاد این میوه در ایران بطور سالانه 1 میلیون تن خرما تولید میشود،که شهر کرمان جایگاه بیشترین میزان تولید خرما را در کشور داراست. از آنجایی که هر سال درخواست زیادی از کشورهای همسایه برای این محصول با کیفیت ایرانی وجود دارد سالانه 10 درصد از مقدار تولیدی خرما صادر میشود.
از اين رو شرکت توليدي آريان خرما، يکي از بزرگترين صادرکنندگان خرما مضافتي بم به ديگر کشورها است که توانسته رتبه نخست بيشترين ميزان فروش خرما را به خود اختصاص دهد.
تولید کنندگان و صادرکنندگان این محصول باید به این نکته توجه داشته باشند که برای رونق بخشیدن به صنعت خرما در جهان که میتواند موثر باشد عرضه گونه های مختلف خرما است که این محصول 25 مدل دارد که در خرمشهر و کشور عراق کشت میشود .
با توجه به کیفیت بالای خرما و رطب های ایرانی و درخواست زیاد مشتریان از سراسر جهان شرکت ها توانسته اند میزان زیادی ارز آوری برای ایران عزیزمان داشته باشند.

فروش عمده خرما شکری به تمام نقاط ایران

فروش عمده خرما شکری به تمام نقاط ایران همانطور که مستحضريد انواع مختلفي از خرما در بازار موجود هستند که ميتوان به خرما شکری و خرما چینی در اينجا اشاره کرد. خرما شکری يک خرما کاملا ترد و بسيار شيرين است که از خواص اين خرما ميتوان به پايين آوردن کلسترول و جلوگيري از پوسيدگي دندان اشاره کرد. لازم به ذکر است برخلاف نام اين محصول هيچ مواد افزودني مانند شکر به آن اضافه نشده است و فقط نام اين نوع خرما شكري است.
مجموعه ما جهت سهولت ثبت سفارش شما عزيزان اين محصول را به صورت اينترنتي عرضه کرده و از اين طريق فروش عمده خرما شکري به تمام نقاط ايران را هم به عهده دارد؛بنابراين شما مشتريان عزيز مي توانيد در هر حجم و وزني محصول مورد نظر خود را ثبت کنید و درب منزل تحويل بگيريد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما