قیمت خرید خرمای کبکاب با بهترین کیفیت در جنوب

خرمای کبکاب جنوب، از نظر مرغوبیت، طعم، عطر منحصر به فرد و طعم لذیذ و دلچسب در جهان بی‌نظیر و استثنایی می باشد. قیمت خرید این خرمای سوپر ممتاز و پرطرفدار، در جنوب کشور، به دلیل حذف واسطه ‌‌‌‌ها و فروش مستقیم از تولید به مصرف، کاملاً ارزان و مقرون به صرفه می‌باشد.

میوه‌ی این خرمای کبکاب صادراتی، به دلیل پرورش در بهترین نخلستان های کاملاً طبیعی و همچنین سیر مراحل فرآوری، نگهداری و بسته بندی در مجهزترین واحدهای موجود در منطقه، از چنان کیفیت فوق اعلایی برخوردار است که نه تنها خبرگان قدیمی و بازاریان شاغل در این صنف از مشتریان همیشگی آن به شمار می‌آیند؛ بلکه به صورت سالانه بخش قابل توجهی از آن به دلیل تقاضای فراوان، به کشورهای دیگر، به ویژه همسایگان جنوبی صادر می‌گردد.

قیمت خرید خرمای کبکاب با بهترین کیفیت در جنوب

بسته بندی مناسب و استاندارد برای صادرات خرما کبکاب

بسته بندی مناسب و استاندارد برای صادرات خرما کبکاب به طور حتم، داشتن بسته بندی فوق حرفه‌ای و تخصصی، زیبنده‌ی بهترین محصول خرمای موجود در جهان بوده و بارها به تجربه ثابت شده است که غفلت از این مقوله، نه تنها موجبات ضرر و زیان قابل توجهی برای تجار و فعالان اقتصادی حاضر در حوزه‌ی صادرات خرما کبکاب ( در انواع مختلف مانند: خرما لاکی، خرمای کبکاب اهرم و غیره) گردیده، بلکه، زمینه ساز مورد استقبال قرار گرفتن انواع محصولات مشابه خارجی ( هر چند با کیفیت پایین تر، ولی بسته بندی زیبا و حرفه ای ) شده است.

با توجه به اهمیت موضوع مطروحه، بر آن شدیم تا صرف نظر از مقصد و بازار نهایی مصرف ( مشتریان هر یک از کشورهای هدف سلایق و علایق متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند)، برخی نکات مشترک ضروری که در بسته بندی خرمای صادراتی کبکاب می‌بایست مد نظر قرار گیرد را بدین شرح تقدیم شما عزیزان نماییم:

  • استفاده از لفافه های مجاز در صنعت بسته بندی ( منظور رعایت دقیق استانداردهای بین‌المللی، مختص محصولات خوراکی است ) در هنگام پک سازی.
  • توجه به استفاده از چند لایه در بسته بندی به منظور حفظ رطوبت در گوشت میوه‌ی خرما ( تا زمان رسیدن به دست مشتریان خرد و مصرف کنندگان )
  • در نظر گرفتن اوزان مناسب و معمول، برای چینش راحت و عرضه‌ی بسته های حاوی خرما در فروشگاه‌های کشور هدف.
  • درج مشخصات کامل محصول، گواهینامه‌های اخذ شده، تاریخ تولید و انقضاء و سایر اطلاعات مورد نیاز مانند ارزش تغذیه‌ای و غیره بر روی بسته بندی به زبان انگلیسی و زبان رسمی کشور خریدار خرما.

عراق بهترین مقصد برای صادرات خرما کبکاب

عراق بهترین مقصد برای صادرات خرما کبکاب داشتن طرح توجیهی مناسب برای هر گونه فعالیت صادراتی در حوزه‌ی محصولات خوراکی، جز لاینفک در نائل شدن به اهداف اقتصادی از پیش برنامه ریزی شده بوده و در همین رابطه نیاز سنجی بر گرفته از رفتار مشتریان، به عنوان یکی از اراکن اصلی در این راستا محسوب می‌گردد و البته صادرات خرمای کبکابی نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد.

البته، به گواه افراد موفق و تجار ورزیده، همیشه راه های میان بر و کوتاهی در خصوص انجام نیاز سنجی وجود داشته که بدون شک یکی از آنها، بررسی آمار و ارقام متعلق به حجم صادرات خرمای کبکاب به کشور عراق است.

با بررسی مختصر و نگاهی کوتاه به آمار مور اشاره، متوجه این حقیقت می‌شویم که عراق به دلایل زیر یکی از بهترین مقصد‌ها، برای صادرات خرمای کبکابی ایرانی است:

  1. مرز مشترک زمینی وسیع و در نتیجه کاهش هزینه‌های مربوط به قیمت تمام شده.
  2. سرانه‌ی مصرف بالای انواع خرما مخصوصاً کبکابی در عراق به واسطه‌ی فرهنگ غذایی اصیل عربی.
  3. آشنایی با کیفیت اعلای خرمای ایرانی به دلیل همسایگی و یکسان بودن بسیاری از باورهای مذهبی و فرهنگی.

قیمت فروش خرمای کبکاب در بازار جنوب

قیمت فروش خرمای کبکاب در بازار جنوب فرهنگ روبه گسترش و ازدیاد تقاضا در بازار برای خرمای کبکابی از یک سو و همچنین کیفیت‌های مختلف در انواع محصولات تولید شده در این راستا ( گرید های کیفی گوناگون و انواع خرمای کبکابی ) موجب گردیده تا در سراسر کشور با توجه به حاشیه سود مد نظر، قیمت های نسبتا بالایی برای فروش این خوراکی ناب و شفا بخش در نظر گرفته شود.

اما این مجموعه در راستای ایجاد رضایتمندی بیشتر و همچنین حفظ حقوق مشتریان عزیز در بازار جنوب، ضمن حذف کلیه‌ی واسطه ها و عرضه‌ی مستقیم خرما از تولید به مصرف و همچنین کاهش حاشیه‌ی سود به حد اقل ممکن، این خرمای اعلا و درجه یک را با قیمتی بسیار ارزان و باور نکردنی به فروش می‌رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما