قیمت فروش خرما مضافتی در تهران

قیمت خرما مضافتی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. کیفیت، حجم سفارش و نوسانات بازار بر روی کاهش یا افزایش خرما مضافتی تاثیر گذار است، هرچه کیفیت بالا باشد باعث افزایش نرخ خرما می شود، سفارشات عمده نیز در کاهش قیمت محصول تاثیر بسزایی دارد. افزایش یا کاهش ارز نیز روی قیمت خرما تاثیر گذار است به همین دلیل قیمت آن متغیر است. مصرف کننده می تواند برای اطلاع از قیمت خرما مضافتی به فروشگاه آنلاین مراجعه کند و لیست قیمت ها را مشاهده نماید.

قیمت فروش خرما مضافتی در تهران

دسته بندی انواع خرما براساس قیمت

دسته بندی انواع خرما براساس قیمت خرما یکی از محصولاتی می باشد که به دلیل خواص فراوانی که دارد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، این محصول دارای انواع مواد مغذی و خاصیت درمانی زیادی است و در انواع برند های مختلف در بازار موجود می باشد که قیمت های متفاوتی نیز دارد. از انواع خرما می توان به خرمای، کبکاب، مضافتی، شاهانی، پیارم، خرما دگلت نور، خرما زاهدی، خرما استعمران و غیره اشاره کرد که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند و از کیفیت خوبی برخوردار می باشند.

  • خرما زاهدی: خرمای زاهدی از انواع خرما های صادراتی می باشد که به خرمای قصب نیز معروف است، این نوع خرما دارای ظاهری بیضی شکل می باشد و از طعم بی نظیری بر خوردار می باشد، این نوع خرما خشک است و نگهداری آن ساده می باشد، رنگ آن نیز مایل به زرد است. دارای قیمت مناسبی می باشد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و سالیانه حجم زیادی از آن به کشورهای، آفریقایی، پاکستان، افغانستان و ‌.‌.. صادر می شود.

این محصول دارای، آهن، فیبر، کلسیم، میزنیم و … می باشد و مصرف آن برای درمان کم خونی، رفع یبوست، پیشکیری از انواع سرطان، زیبایی پوست، تقویت حافظه و … مفید می باشد. دارای قند کمی است و مصرف آن برای بیماران دیابتی توصیه می شود.

  • خرمای استعمران: خرمای استعمران نیز دارای محبوبیت بالایی است، این نوع خرما تولید شهر خوزستان می باشد و به خرمای سایر نیز معروف است. به دلیل قند زیادی که دارد از شیرین ترین نوع خرما ها به حساب می آید، فصل برداشت خرمای استعمران اول شهریور ماه تا اول مهر ماه می باشد، این محصول به صورت نیمه خشک می باشد و رنگ آن قهوه ای است و طول عمر زیادی دارد. از قیمت مناسبی نیز نسبت به کیفیتش بر خوردار می باشد.

فروش عمده خرما خشک به تمام نقاط ایران

فروش عمده خرما خشک به تمام نقاط ایران فروش عمده خرما خشک به تمام نقاط ایران به دو روش حضوری و اینترنتی امکان پذیر می باشد، فروش خرما خشک به صورتی حضوری زمان بر است و هزینه های زیادی در پی دارد به همین دلیل این روش توصیه نمی شود، بهترین روش فروش خرما خشک فروش به صورت اینترنتی است، فروشنده ابتدا از محصول خود با ذکر تمام ویژگی ها در فروشگاه آنلاین رونمایی می کند و آن را برای تمام عموم به نمایش می گذارد.

سپس از این طریق اقدام به فروش عمده خرما خشک به تمام نقاط ایران می کند. سپس محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه در زمان کوتاهی به قیمت درب کارخانه تحویل مشتری می دهد‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما