مرکز فروش خرما سطلی به قیمت عمده

خرما سطلی با بهترین کیفیت در حجم و بسته بندی های مختلف به صورت عمده با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار از طریق این مرکز فروش معتبر خرید و فروش خواهد شد جهت خرید انواع خرما با مشاورین این سایت تماس بگیرید.

مرکز فروش خرما سطلی به قیمت عمده

بهترین مراکز تولید خرما صادراتی

بهترین مراکز تولید خرما صادراتی خرما ایران جز محصولات صادراتی بسیار مهم می باشد طوری که اگر به آما صادراتی خرما از ایران نگاهی بندازید متوجه خواهید شد خرما صادراتی ایران آمار صادرات آن به کشور های خاورمیانه و آسیایی در حال انجام می باشد.

خرما ایران به دلیل سابقه تاریخی که در تولید آن وجود دارد و از در ایران هم دومین محصول تولید باغی ایران مربوط به محصول خرما می باشد و تقریبا سالیانه یک میلیون تن خرما در نخلستان های استان های جنوبی تولید و برداشت خواهد شد.

بیشترین حجم تولید خرما در نوع های مختلف با کیفیت صادراتی مربوط به شهر های جنوبی می باشد برای اطلاعات بیشتر نام شهر هایی که بیشترین آمار تولید خرما در آن شهر وجود خواهد داشت رو برای شما بیان می کنیم.

 • استان کرمان
 • خوزستان
 • سیستان و بلوچستان
 • بوشهر
 • هرمزگان

پنج شهر جنوبی بالا از شهرهایی هستند که بیشترین آمار برداشت انواع خرما از جمله خرما زاهدی و خرما کبکاب رو با کیفیت صادراتی خواهند داشت اگر به دنبال خرما درجه یک ایرانی می باشید باید خرما های ممتاز این پنج شهر جنوبی ایران رو خریداری نمایید.

انواع خرما صادراتی ایران

خرما صادراتی ایران انواع مختلفی رو دارد که در نخلستان شهر های جنوبی ایران برداشت خواهد شد این نوع خرما ها برای صادرات در بسته بندی های شیک و لاکچری قرار می گیرد و همین عامل سبب افزایش صادرات خرما ایرانی شده است.

 • خرما زاهدی
 • خرمای کبکاب
 • خرما مضافتی کارتنی
 • خرما ربی

کشور های زیادی خواهان خرما ایرانی می باشند که از جمله این کشور ها که از نظر آمار گمرک جهانی مهم ترین مقاصد صادرات خرمای ایرانی می باشند می توان به کشور های امارات پاکستان و روسیه و ترکیه و هند اشاره داشت.

استان های زیادی در جنوب ایران هستند که خرما رو از نخلستان هایی که دارند برداشت می کنند اما بیشتر استان هایی که بیشترین حجم صادرات ایران از این استان ها به کشور های مختلف انجام می شود می توان به استان های زیر اشاره کرد.

 1. خوزستان خرما استعمران
 2. استان فارس خرما کبکاب و خرما زاهدی
 3. خرما پیارم (خرما مریمی) استان هرمزگان
 4. کرمان خرمای مضافتی
 5. سیستان و بلوچستان
 6. بوشهر انواع خرمای کبکاب

سالانه انواع خرما از این شهر ها در آمار جهانی گمرک بیش از ۴۰۰ هزار تن می باشد و در آمار رتبه سوم جهان صادرات خرما از آن ایران می باشد خرما های مختلفی از این شهر ها برای صادرات استفاده شده است که برای آشنایی بیشتر به معرفی بیشترین و پرفروش ترین نوع خرما برای صادرات خواهد شد.

خرما کبکاب صادراتی از نوع های پرفروش می باشد که کشور های زیادی خواهان خرید این نوع خرما از ایران می باشد این نوع خرما بیشتر در دشتستان استان بوشهر و کازرون سالیانه بیش از ۵۰۰۰۰ هزار تن برداشت خواهد شد.

از دیگر خرما های صادراتی ایران که ارزش بالایی در صادرات خواهد داشت می توان به خرما زاهدی اشاره کرد این نوع خرما بیشتر در شهر های فارس و بوشهر به صورت حجم صادراتی کشت و برداشت خواهد شد و به کشور هایی زیادی در حال صادرات می باشد.

چگونگی صادرات انواع خرما از ایران

صادرات خرما چون یک از مواد های غذایی به شمار می رود برای صادر کردن احتیاج به مراحلی می باشد که حتما باید این نکات رعایت شود تا تاجران آن کشور ها انواع خرما رو خریداری کنند اولین نکته این هست چون که محصول مواد غذایی می باشد باید دارای استاندارد های جهانی باشد و نکته دیگر بسته بندی آن مهم می باشد که بسته بندی طبق استاندارد و شیک و لاکچری باشد.

بنابراین هر یک کشور های اروپایی استاندارد های خاصی رو دارند که برای صادرات به این کشور ها نیازمند رعایت این نکته ها مخصوصا در محصولات مواد غذایی مانند خرما می باشد کد های تعرفه گمرکی خرما برای هر نوع متفاوت می باشد مهمترین کد های تعرفی گمرک انواع خرما در ادامه ذکر می شود.

 1. کد تعرفه گمرکی خرما: 08041000
 2. کد تعرفه گمرکی خرما کبکاب: 08041020
 3. کد تعرفه گمرکی خرما زاهدی: 08041060

کشور های اروپایی زیادی خواهان خرید و وارد کردن خرمای ایرانی می باشند که در ادامه با برخی از این کشور ها آشنا خواهید شد اولین کشور ترکیه هست که به خاطر همسایگی که با ایران دارد می تواند گزینه مناسبی برای بازار هدف صادرات خرما باشد.

صادرات خرما به ترکیه

این کشور به دلیل اینکه دارای جمعیت ۸۰ میلیون نفری مسلمان هستند می تواند از گزینه های بازار هدف برای صادرات خرما باشد میانگین مصرف و واردات خرما در این کشور بسیار زیاد می باشد و متاسفانه سهم ایران تا به حالا نزدیک به ۳۰ درصد بوده است که این بسیار کم می باشد ما باید بیشتر روی این بازار کار کنیم تا بیشترین حجم صادرات خرما به این کشور رو از آن خود بکنیم.

یکی از نکات بسیار مهم در صادرات خرما بسته بندی خرما می باشد اگر خواهان صادرات خرما به کشور های اروپایی و خاورمیانه هستید باید روی بسته بندی خرمای های صادراتی بیشتر تمرکز کنید یک بسته بندی شیک و لاکچری می تواند جهت جذب مشتریان صادراتی نقش قابل توجه ای رو ایفا نماید.

صادرات خرما به مالزی

مالزی هم به دلیل اینکه جمعیت مسلمان در این کشور بسیار زیاد می باشد مصرف خرما در این کشور در ماه رمضان بسیار زیاد می باشد و کشور مالزی به فکر واردات خرما می باشد بنابراین این کشور در ماه رمضان می تواند جز بازار های هدف صادراتی خرما به شمار آید.

صادرات خرما به عراق

عراق از کشور های بازار هدف صادراتی بسیار مهم می باشد که به دلیل کیفیت بالای خرما های ایرانی باعث شده مقدار تناژ بالایی خرما به کشور عراق از ایران صادرات شود صادرات خرما به عراق در بسته بندی های مختلف یک کیلویی و دو کیلویی و بسته بندی های متفاوت انجام می شود.

صادرات خرما به آلمان

کشور آلمان از کشور های مهم در بازار هدف صادراتی می باشد و قدرت خرید و واردات آلمان در زمینه خرما بسیار زیاد می باشد و ایران علاوه بر کیفیت بالای خرما هایی که دارد متاسفانه با بسته بندی نامناسب نتوانسته به آلمان سهم قابل توجه ای از صادرات خرما به این کشور رو از آن خود کند بنابراین با یک بسته بندی شیک و استاندارد می توانید نظر بسیاری از خریداران آلمانی رو جذب کنید تا به این ترتیب این ها به فکر واردات خرما درجه یک ایرانی با بسته بندی لاکچری به کشور خود باشند.

صادرات خرما به هند

هند از کشور های پرجمعیت پس از چین می باشد و این کشور به دلیل جمعیت بالایی که دارد یکی از بازار پررونق آسیایی به شمار می رود که سالیانه مقدار بسیار بالایی از ایران به هندوستان در حال صادرات می باشد بیشترین محصول صادراتی ایران به هند خرما و پسته می باشد.

صادرات خرما شاهانی جهرم

خرمای زرد جهرم که در نخلستان های جهرم با بهترین کیفیت کشت می شود به صورت نیمه خشک از درخت نخل های جهرم برداشت خواهد شد بیش از ۹۵ درصد درخت های نخل جهرم مربوط به خرما شاهانی جهرم می باشد این نوع خرما به دلیل مزیت های رنگ زرد و طلایی رنگی و همچنین درشت و گوشتی بودن بسیار برای صادرات مناسب می باشد و کشور های زیادی هم خواهان خرید خرما جهرم از ایران می باشند و سالیانه هم مقدار قابل توجه ای از ایران به کشور های مختلف صادرات می شود علاوه بر آن خرما اصفهان هم از خرما های صادراتی بسیار درجه یک می باشد.

روش های تشخیص بهترین نوع خرما تازه

روش های تشخیص بهترین نوع خرما تازه برای تشخیص بهترین نوع خرما تازه روش های مختلف و متعددی وجود دارد که یکی از این روش ها تعیین کیفیت با روش های آزمایشگاهی می باشد این روش ها می تواند به شما در تشخیص بهترین نوع خرما کمک شایانی بکند در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با روش تشخیص خرما تازه و درجه یک آشنا شوید.

شاخصه کنترل کیفی بهترین خرما

 • اندازه محصول خرمت
 • رنگ
 • سلامت بافت
 • کرم خوردگی
 • له شدگی
 • شکرک زدن

همه موارد بالا جز مواردی هستند که باعث از دست رفتن تازگی و طراوت خرما درجه یک می باشد که بایستی قبل از بسته بندی و عرضه خرما به بازار هدف کنترل کیفی شود و خرمای درجه یک ایرانی به بازار های هدف ارسال شود.

شکرک زدن خرما از مهمترین نشانه تازه نبودن خرما می باشد برای تشخیص آن بسیار ساده می باشد اگر به خرما نگاه کنید یک کریستال های رنگی در ساختار پوست و گوشت خرما ایجاد خواهد شد که این همان نشان دهنده شکرک زدن خرما می باشد.

فساد میکروبی و ترش شدن خرما از روش های تشخیص خرما تازه از خرمای بی کیفیت می باشد ترش شدن خرما فرآیندی در قند موجود در خرما ایجاد می کند که باعث می شود به اسید استیک تبدیل شده و بوی بسیار بدی مانند سرکه ایجاد نماید.

کرم خوردگی خرما از روش های بسیار آسان برای تشخیص خرما بی کیفیت و نامرغوب می باشد که به دلیل نگهداری ناصحیح در انبار و شرایط نامطلوب دمایی ایجاد خواهد شد بنابراین خرما تازه باید در دمای مطلوب نگهداری و انبار شود تا دچار این کرم خوردگی نشود.

همه موارد بالا جز موارد بالا برای روش های تشخیص بهترین نوع خرما تازه می باشد که می توانید با روش های بالا خرما نامطلوب و بی کیفیت رو از خرمای تازه درجه یک تشخیص بدهید اما اگر با روش های بالا باز نتوانستید بهترین خرمای تازه رو از بی کیفیت تشخیص دهید سایت های معتبری هستند که در زمینه فروش و صادرات خرما تازه درجه یک ایرانی فعالیت دارند این سایت ها با کارشناسانی متخصص در انواع خرما می توانند به شما در زمینه خرید خرما تازه درجه یک مشاوره های بدهند.

عوامل موثر بر میزان صادرات خرما

عوامل موثری در میزان صادرات خرما از ایران می باشد که در بالا توضیحاتی در این خصوص برای هر کشور به شما داده شد بایستی خرما طبق استاندارد ها آن کشور تولید و بسته بندی شوند یعنی هر کشوری یک سری استاندارد هایی برای صادرات خرما و مواد غذایی به کشور می باشد.

بنابراین برای میزان صادرات خرما بایستی استاندارد های هر کشوری رعایت شود مثلا برای صادرات به آلمان یکی از این استاندارد ها کشور آلمان بسته بندی مناسب و شیک می باشد یعنی این کشور به بسته بندی خوب بسیار اهمیت خواهند داد.

یعنی شما با یک بسته بندی شیک طبق استاندارد های جهانی می توانید آمار بالایی در صادرات خرما به کشور های اروپایی داشته باشید یعنی بیشترین خریداران کشور های اروپایی به بسته بندی لاکچری اهمیت بالایی می دهند و همین عامل می تواند به شما کمک کند تا میزان صادرات به کشور های اروپایی رو افزایش دهید.

مرکز پخش خرما فله ممتاز

مرکز پخش خرما فله ممتاز خرما فله ممتاز درجه یک ایرانی صادراتی را می توانید از مراکز پخش مختلف خریداری کنید که یکی از این مراکز پخش عمده خرما ممتاز درجه یک ایرانی این مجموعه می باشد این سایت معتبر که در زمینه فروش و صادرات خرما ایرانی درجه یک فعالیت دارد انواع خرما از جمله خرما زاهدی و خرمای کبکاب را با بهترین کیفیت به بازار های هدف عرضه و پخش خواهند کرد.

جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل نمایید تا با مشاوری دقیق به شما در زمینه خرید و صادرات خرمای ایرانی کمک کنند تا بتوانید سود خوبی در زمینه صادرات خرما از ایران داشته باشید.

عرضه بهترین خرما مرغوب صادراتی

بهترین خرما مرغوب صادراتی درجه یک از روش های مختلفی به بازار های سراسر شهر های ایران و حتی بازار های صادراتی با قیمت رقابتی عرضه و پخش خواهد شد از این روش ها می توان به سایت و مراکز معتبر در این زمینه اشاره کرد این سایت جز مراکز عرضه عمده خرما درجه یک صادراتی ایران می باشد که انواع خرما های صادراتی از جمله خرما زاهدی و خرما کبکاب را با بهترین کیفیت با قیمت بسیار مناسب به بازار های مختلف شهر های ایران پخش می کند.

جهت خرید و صادرات خرما مرغوب این سایت یک سری مشاوران فروشی خواهد داشت که در زمینه انواع خرما ایرانی تخصص دارند می توانید با قیمت بسیار رقابتی از این شرکت اقدام نمایید تا بهترین خرمای ایرانی با قیمت مناسب از آن خود کنید.

قیمت خرید بهترین خرما سطلی خوزستان

قیمت خرید بهترین خرما سطلی خوزستان یکی از بسته بندی های خرما های ایرانی بسته بندی سطلی خرما در حجم های مختلف یک کیلویی و دو کیلویی و غیره می باشد این نوع خرما در بسته بندی های سطلی به دلیل اینکه بسته بندی آن کمی ارزان تر نسبت به سایر بسته بندی ها می باشد قیمت خرید آن مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر می باشد.

اگر به دنبال خرید بهترین خرما سطلی درجه یک خوزستان هستید این شرکت می تواند با انواع بسته بندی های مختلف خرما از جمله بسته بندی سطلی کمک بسیار زیادی به شما بکنند جهت خرید و دریافت لیست قیمت روز با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما